برندگان سی و سومین مراسم ایندیپندنت اسپیریت مشخص شدند؛ زنان و سیاهپوستان جوایز را به خانه بردند

بعد از ظهر روز گذشته سی و سومین مراسم ایندیپندنت اسپیریت در ساحلی در سانتا مونیکا برگزار شد. این مراسم که معمولا روز قبل از اسکار برگزار می‌شود با هدف قدردانی از فیلمسازان مستقل پایه گزاری شد. در جشنواره امسال فیلم «بیرون برو» موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم و «جردن پیل» موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی برای همین فیلم در سالی که پربار تر از همیشه برای زنان و سیاهپوستان بود شد. از 20 جایزه مجموع 13 جایزه به زنان و سیاهپوستان اختصاص داده شد. فیلم «مرا با نامت صدا کن» نیز با برد دو جایزه بهترین فیلمبرداری و بهترین بازیگر نقش اول مرد از مجموع شش نامزدی را از آن خود کرد. «فرانسیس مک‌دورمان» و «سم راکول» برای بازی در فیلم «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» به ترتیب برنده جوایز بهترین هنرپیشه نقش اول زن و نقش مکمل مرد را به خود اختصاص دادند.

 

فهرست کامل برندگان:

 

بهترین فیلم

Get Out: “Jason Blum, Edward H. Hamm Jr., Sean McKittrick, Jordan Peele _ برنده

Lady Bird: “Eli Bush, Evelyn O’Neill, Scott Rudin”

The Rider: “Mollye Asher, Bert Hamelinck, Sacha Ben Harroche, Chloé Zhao”

Call Me by Your Name: “Peter Spears, Luca Guadagnino, Emilie Georges, Rodrigo Teixeira, Marco Morabito, James Ivory, Howard Rosenman”

The Florida Project: “Sean Baker, Chris Bergoch, Kevin Chinoy, Andrew Duncan, Alex Saks, Francesca Silvestri, Shih-Ching Tsou”

 

بهترین فیلم اول (جایزه این بخش به کارگردان و تهیه کنندگان اهدا می‎شود)

Columbus: “Kogonada”

Ingrid Goes West: “Matt Spicer” _ برنده

Menashe: “Joshua Z. Weinstein”

Oh Lucy!: “Atsuko Hirayanagi”

Patti Cake$: “Geremy Jasper”

 

جایزه جان کاساوتس

Dayveon: “Amman Abbasi”

A Ghost Story: “David Lowery”

Life and nothing more: “Antonio Méndez Esparza” _ برنده

Most Beautiful Island: “Ana Asensio”

The Transfiguration: “Michael O’Shea”

 

بهترین کارگردان

Sean Baker: “The Florida Project”
Jonas Carpignano: “A Ciambra”
Luca Guadagnino: “Call Me by Your Name”
Jordan Peele: “Get Out” _ برنده
Benny Safdie, Josh Safdie: “Good Time”
Chloé Zhao: “The Rider”

بهترین فیلمنامه

Greta Gerwig: “Lady Bird” _ برنده
Azazel Jacobs: “The Lovers”
Martin McDonagh: “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”
Jordan Peele: “Get Out”
Mike White: “Beatriz at Dinner”

بهترین فیلمنامه اول

Kris Avedisian، Kyle Espeleta, Jesse Wakeman: “Donald Cried”
Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani: “The Big Sick” _ برنده
Ingrid Jungermann: “Women Who Kill”
Kogonada: “Columbus”
David Branson Smith, Matt Spicer: “Ingrid Goes West”

بهترین فیلمبرداری

Thimios Bakatakis: “The Killing of a Sacred Deer”
Elisha Christian: “Columbus”
Hélène Louvart: “Beach Rats”
Sayombhu Mukdeeprom: “Call Me by Your Name” _ برنده
Joshua James Richards: “The Rider”

بهترین تدوین

Ronald Bronstein, Benny Safdie: “Good Time”
Walter Fasano: “Call Me by Your Name”
Alex O’Flinn: “The Rider”
Gregory Plotkin: “Get Out”
Tatiana S. Riegel: “I, Tonya” _ برنده

بهترین بازیگر نقش اول زن

Salma Hayek: “Beatriz at Dinner”
Frances McDormand: “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” _ برنده
Margot Robbie: “I, Tonya”
Saoirse Ronan: “Lady Bird”
Shinobu Terajima: “Oh Lucy!”
Regina Williams: “Life and Nothing More”

بهترین بازیگر نقش اول مرد

Timothée Chalamet: “Call Me by Your Name” _ برنده
Harris Dickinson: “Beach Rats”
James Franco: “The Disaster Artist”
Daniel Kaluuya: “Get Out”
Robert Pattinson: “Good Time”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

Holly Hunter: “The Big Sick”
Allison Janney: “I, Tonya” _ برنده
Laurie Metcalf: “Lady Bird”
Lois Smith: “Marjorie Prime”
Taliah Lennice Webster: “Good Time”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

Nnamdi Asomugha: “Crown Heights”
Armie Hammer: ”Call Me by Your Name”
Barry Keoghan: “The Killing of a Sacred Deer”
Sam Rockwell: “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” _ برنده
Benny Safdie: “Good Time”

جایزه رابرت آلتمان

Mudbound: “Dee Rees”

بهترین مستند

The Departure: “Lana Wilson”

Faces Places: “Agnés Varda, JR” _ برنده

Last Men in Aleppo: “Feras Fayyad”

Motherland: “Ramona S. Diaz”

Quest: “Jonathan Olshefski”

بهترین فیلم بین المللی

“BPM (Beats Per Minute):” Robin Campillo, France
“A Fantastic Woman:” Sebastián Lelio, Chile _ برنده
“I Am Not a Witch:” Rungano Nyoni, Zambia
“Lady Macbeth:” William Oldroyd, U.K.
“Loveless:” Andrey Zvyagintsev, Russia

جایزه بانی (به یک کارگردان زن از طرف خطوط هوایی آمریکا اهدا می‌شود)

So Yong Kim
Lynn Shelton
Chloé Zhao _ برنده

جایزه جیپ بهتر از فیکشن (به یک کارگردان تازه کار در ژانر غیر فیکشن اهدا می‌شود)

Shevaun Mizrahi: “Distant Constellation”
Jonathan Olshefski: “Quest” _ برنده
Jeff Unay: “The Cage Fighter”

جایزه کیل (به یک فیلمساز خوب که هنوز موفق به کسب شهرت نشده اهدا می‌گردد)

Amman Abbasi: “Dayveon”
Justin Chon: “Gook” _ برنده
Kevin Phillips: “Super Dark Times”

جایزه پیاگت (به تهیه کننده‌ای خلاق با بودجه محدود اهدا می‌شود)

Giulia Caruso & Ki Jin Kim
Ben LeClair
Summer Shelton _ برنده

جایزه سیاتل

Matty Brown _ برنده

سایر اخبار

ارسال دیدگاه جدید

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربریتان شوید یا عضو سایت شوید.