100 فیلم برتر از نگاه کاربران 30نما

* معیار رتبه بندی این بخش فقط بر اساس امتیاز نمی باشد. و از الگوریتم خاصی استفاده می شود.
نام فیلمامتیاز کاربران سینماتعداد رایامتیاز IMDb
Interstellar 20148.468818.6
Inception 20108.527398.8
The Dark Knight 20088.487559.0
The Shawshank Redemption 19948.55079.3
The Godfather 19728.474789.2
Logan 20178.285288.1
Léon: The Professional 19948.54088.6
Avengers: Infinity War 20188.523898.6
Forrest Gump 19948.444118.8
Hacksaw Ridge 20168.334428.2
Fight Club 19998.443958.8
The Lizard 20048.443888.6
The Prestige 20068.463698.5
12 Angry Men 19578.652978.9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 20018.493238.8
The Lord of the Rings: The Return of the King 20038.433358.9
The Revenant 20158.363338.0
Your Name. 20168.413158.4
Mad Max: Fury Road 20158.423078.1
The Wolf of Wall Street 20138.333268.2
Se7en 19958.462938.6
Deadpool 20168.113928.0
John Wick: Chapter 2 20178.064127.5
The Lord of the Rings: The Two Towers 20028.442788.7
Coco 20178.422768.4
Titanic 19978.352897.8
Passengers 20168.083587.0
The Dark Knight Rises 20128.442648.4
Gladiator 20008.462578.5
The Hateful Eight 20158.432617.8
Saving Private Ryan 19988.432518.6
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 20178.232948.2
Pulp Fiction 19948.212998.9
La La Land 20167.784798.1
Schindler’s List 19938.462288.9
The Imitation Game 20148.222728.0
Deadpool 2 20188.472237.9
One Flew Over the Cuckoo’s Nest 19758.631998.7
The Green Mile 19998.572048.5
Shutter Island 20108.552068.1
Blade Runner 2049 20178.262528.1
Dunkirk 20177.555528.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 20177.933266.6
Batman Begins 20058.482058.3
Whiplash 20148.442108.5
The Departed 20068.531968.5
WALL·E 20088.531948.4
Memento 20008.392118.5
Prisoners 20138.521898.1
The Matrix 19998.471958.7
Zootopia 20168.252268.0
Doctor Strange 20167.813447.5
The Godfather: Part II 19748.471939.0
Django Unchained 20128.511868.4
Scarface 19838.571778.3
Spirited Away 20018.391958.6
The Boss Baby 20177.952796.3
Me Before You 20167.992627.4
V for Vendetta 20058.381898.2
A Separation 20117.982548.3
The Intouchables 20118.511688.5
Baby Driver 20177.912627.7
Thor: Ragnarok 201782357.9
Arrival 20167.653417.9
Papillon 19738.771378.0
Requiem for a Dream 20008.361758.3
Taxi Driver 19768.132068.3
The Curious Case of Benjamin Button 20088.421667.8
Room 20158.241888.2
Moana 20168.022237.6
Braveheart 19958.41668.4
The Silence of the Lambs 19918.161968.6
Life+1Day 201682198.3
Nocturnal Animals 20167.92377.5
The Good, the Bad and the Ugly 19668.581438.9
Inside Out 20158.341648.2
The Martian 20158.091968.0
The Pianist 20028.511448.5
Rango 20118.471467.2
Captain America: Civil War 20167.932177.8
John Wick 20147.992017.3
The Conjuring 2 20168.041917.4
Her 20138.191698.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2 20177.722567.7
The Brothers Grimsby 20167.82316.2
About Time 20138.41437.8
The Incredibles 20048.711188.0
Catch Me If You Can 20028.451348.1
Manchester by the Sea 20167.892027.8
8 Mile 20027.981857.1
The Conjuring 20138.181587.5
Split 20167.722397.3
Lion 20167.991838.1
Big Hero 6 20148.11677.8
Fantastic Beasts and Where to Find Them 20167.892007.4
Avatar 20097.981817.8
The Usual Suspects 19958.181558.6
The Hitman’s Bodyguard 20178.11646.9
The Perks of Being a Wallflower 20128.021728.0
Sing 20168.011717.1