100 فیلم برتر از نگاه کاربران 30نما

* معیار رتبه بندی این بخش فقط بر اساس امتیاز نمی باشد. و از الگوریتم خاصی استفاده می شود.
نام فیلمامتیاز کاربران سینماتعداد رایامتیاز IMDb
Interstellar 20148.499068.6
Inception 20108.547578.8
The Dark Knight 20088.497759.0
The Shawshank Redemption 19948.495249.3
The Godfather 19728.54959.2
Logan 20178.275518.1
Léon: The Professional 19948.524198.6
Forrest Gump 19948.434438.8
Avengers: Infinity War 20188.494178.6
The Lizard 20048.54058.6
Hacksaw Ridge 20168.364528.1
Fight Club 19998.464058.8
The Prestige 20068.483748.5
12 Angry Men 19578.683048.9
The Lord of the Rings: The Return of the King 20038.473448.9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 20018.513298.8
Your Name. 20168.473328.4
The Revenant 20158.393488.0
Se7en 19958.513078.6
Mad Max: Fury Road 20158.453148.1
The Wolf of Wall Street 20138.353318.2
Deadpool 20168.134058.0
John Wick: Chapter 2 20178.074267.5
The Lord of the Rings: The Two Towers 20028.482868.7
Coco 20178.42878.4
The Dark Knight Rises 20128.472718.4
The Hateful Eight 20158.462707.8
Titanic 19978.342927.8
Passengers 20168.083637.0
Saving Private Ryan 19988.462588.6
Gladiator 20008.442618.5
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 20178.233008.2
La La Land 20167.794848.1
Pulp Fiction 19948.183128.9
Schindler’s List 19938.492388.9
One Flew Over the Cuckoo’s Nest 19758.682088.7
Shutter Island 20108.592158.1
WALL·E 20088.592148.4
The Green Mile 19998.582098.5
Whiplash 20148.482228.5
The Imitation Game 20148.172778.0
Blade Runner 2049 20178.272568.1
Batman Begins 20058.512138.3
Deadpool 2 20188.292477.9
Django Unchained 20128.571998.4
The Matrix 19998.512048.7
Memento 20008.412178.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales 20177.933296.6
The Departed 20068.512038.5
Dunkirk 20177.545608.0
Prisoners 20138.541968.1
The Godfather: Part II 19748.491999.0
Doctor Strange 20167.823487.5
Spirited Away 20018.432018.6
Zootopia 20168.232308.0
The Boss Baby 20177.982846.3
Scarface 19838.571788.3
V for Vendetta 20058.411978.2
Me Before You 20167.982677.4
Requiem for a Dream 20008.41888.3
The Intouchables 20118.531718.5
A Separation 20117.952638.3
Arrival 20167.683477.9
Baby Driver 20177.922647.6
The Curious Case of Benjamin Button 20088.451737.8
Taxi Driver 19768.172118.3
Papillon 19738.791408.0
Braveheart 19958.441718.4
Room 20158.261948.2
The Silence of the Lambs 19918.192048.6
Thor: Ragnarok 20177.972427.9
Life+1Day 20168.032248.3
The Good, the Bad and the Ugly 19668.611478.9
Moana 20168.022237.6
Inside Out 20158.381688.2
Nocturnal Animals 20167.92437.5
The Pianist 20028.551488.5
John Wick 20148.012177.3
The Martian 20158.11978.0
Rango 20118.491497.2
Captain America: Civil War 20167.942207.8
The Conjuring 2 20168.061967.4
Her 20138.211728.0
8 Mile 20028.041967.1
Guardians of the Galaxy Vol. 2 20177.722597.7
Manchester by the Sea 20167.932077.8
Catch Me If You Can 20028.481378.1
The Incredibles 20048.671238.0
About Time 20138.351477.8
The Conjuring 20138.21627.5
The Brothers Grimsby 20167.782336.2
Split 20167.742437.3
Fantastic Beasts and Where to Find Them 20167.912047.4
The Usual Suspects 19958.221598.6
Oldboy 20038.191618.4
The Perks of Being a Wallflower 20128.061788.0
Lion 20167.991858.1
Big Hero 6 20148.111687.8
Avatar 20097.971877.8
The Hitman’s Bodyguard 20178.061726.9