100 سریال برتر از نگاه کاربران 30نما

* معیار رتبه بندی این بخش فقط بر اساس امتیاز نمی باشد. و از الگوریتم خاصی استفاده می شود.
نام فیلمامتیاز کاربران سینماتعداد رایامتیاز IMDb
Game of Thrones 2011-9.1416049.5
Breaking Bad 2008-20139.218149.5
Friends 1994-20049.146468.9
Westworld 2016-9.035958.9
Rick and Morty 2013-9.194709.3
13 Reasons Why 2017-8.875668.1
Prison Break 2005-8.86018.4
Vikings 2013-9.054848.6
Sherlock 2010-9.14229.2
The Walking Dead 2010-8.465798.4
The Big Bang Theory 2007-8.734068.2
House of Cards 2013-9.053188.9
Mr. Robot 2015-9.182798.6
Stranger Things 2016-9.192768.9
Taboo 2017-8.992888.5
Peaky Blinders 2013-9.212468.8
True Detective 2014-9.182429.0
The Grand Tour 2016-9.222358.7
How I Met Your Mother 2005-20149.162418.4
Shameless 2011-8.982598.7
Dexter 2006-20139.182268.7
Better Call Saul 2015-9.162148.7
Black Mirror 2011-9.261998.9
Lost 2004-20109.032078.4
Fargo 2014-9.21899.0
The 100 2014-8.52667.8
Supernatural 2005-8.642388.5
The Originals 2013-20188.72148.3
Lucifer 2015-8.981798.2
Band of Brothers 20018.921709.5
Gravity Falls 2012-20169.091498.9
Person of Interest 2011-20169.081488.4
Daredevil 2015-8.821688.7
Legion 2017-8.811548.4
Banshee 2013-20168.661618.4
The Flash 2014-8.022498.0
The Blacklist 2013-8.971318.1
Spartacus 2010-20138.791438.5
Into the Badlands 2015-8.941258.1
Preacher 2016-8.781348.1
Avatar: The Last Airbender 2003-9.281059.2
Narcos 2015-8.861278.9
Gotham 2014-8.931187.9
The Vampire Diaries 2009-20177.782647.7
Planet Earth II 20168.91199.5
The Leftovers 2014-20178.91118.3
Hannibal 2013-20159.021048.6
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon 2014-8.841127.5
The Punisher 2017-8.951058.7
Mr. Bean 1990-20159.37878.5
Suits 2011-8.791128.6
SpongeBob SquarePants 1999-9.36858.1
Big Little Lies 2017-9.03968.6
The Handmaid’s Tale 2017-8.93998.6
American Gods 2017-8.551188.1
Ellen: The Ellen DeGeneres Show 2003-8.761027.2
The Wire 2002-20088.81009.3
Black Sails 2014-20178.761018.3
Twin Peaks 1990-8.88958.8
Silicon Valley 2014-9.16838.6
Grimm 2011-20178.51147.8
Family Guy 1998-9.07838.2
The Sopranos 1999-20079.05839.2
The Night Of 20169.13808.6
Teen Wolf 2011-7.661957.7
Riverdale 2016-8.95807.6
Ash vs Evil Dead 2015-8.76878.5
Sons of Anarchy 2008-20149.31678.6
Fringe 2008-20138.91798.4
Penny Dreadful 2014-8.62898.2
Blindspot 2015-8.52937.5
The Last Kingdom 2015-8.97748.3
Arrow 2012-7.352637.7
The Exorcist 2016-20188.64838.2
The Simpsons 1989-8.87718.7
Jumong 2006-20077.691537.9
Da Vinci’s Demons 2013-20158.76748.0
The Strain 2014-8.62797.4
A Series of Unfortunate Events 2017-8.58797.9
Orange Is the New Black 2013-8.33918.2
Sense8 2015-8.4858.4
Naruto: Shippûden 2007-9.29568.4
Brooklyn Nine-Nine 2013-8.54788.4
Teenage Mutant Ninja Turtles 2003-20108.76677.7
24 2001-20148.22908.4
The Mick 2017-8.7697.9
South Park 1997-8.9618.7
Homeland 2011-8.43778.4
Agatha Christie’s Poirot 1989-20138.9608.6
This Is Us 2016-8.63688.8
House M.D. 2004-20129578.8
Fullmetal Alchemist: Brotherhood 2009-8.92599.0
Merlin 2008-20128.39767.9
Poldark 2015-8.65668.4
The Shannara Chronicles 2016-8.44737.3
American Horror Story 2011-8.62668.1
iZombie 2015-8.15847.9
Modern Family 2009-8.46688.5
Jessica Jones 2015-8.49658.1
Legends of Tomorrow 2016-7.8996.9